uri->segment(1)=="odeme") { ?>

Kullanım Şartları

   1. Kandazlar Kuru Yolum Tavuk Web Sitesine üye olan herkes sitemizden alışveriş yapabilir, ancak 18 yaşından küçük kişiler bu siteden alışveriş yapamazlar.
   2. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti.  yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.
   3. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. web sitesinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca bu sitede geçerlidir.
   4. Sistem hataları, Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. tarafından diğer sistemlerden ve/veya internet sitelerinden alınan bilgilerde bir hata olması durumunda, Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. bundan sorumlu tutulamaz.
   5. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti., dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti., fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
   6. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. web sitesinde satışa sunulan bütün ürünlerin hepsinin stokunu tutulmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.
   7. Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı numarası kullandığı tespit edilirse, Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. ’nin, üyenin siparişini kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır.
   8. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. web sitesinden, banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde hesap numaralarına havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez. Müşteri, havale ile yaptığı ödemelerde açıklama belirtmek ve meblağın ulaştığını telefonla teyit etmek zorundadır.
   9. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti., tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. Alışverişiniz sırasında size bildirilen KDV fiyata dahil edilecektir.
  10. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
  11. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti., sattığı kitaplar için tüm sanal alışveriş siteleri gibi belirli miktarlarda stok bulundurmaktadır. Kitapları müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm eserler için portföy sürekli güncellense de bazı siparişleri değişik nedenlerden (baskıdan çıkmaması, ulaşımda aksaklıklar vb.) dolayı anında karşılanamayabilir. Bu gibi durumlarda ilgili personellerimiz tarafından e-posta veya telefon yoluyla bilgilendirme yapılarak sipariş teslimatı hakkında yeni takvim belirlenebilir veya sipariş iptal edilebilir.
  12. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içinde kargo firmaları aracılığıyla (MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo vb..) ile yapılacaktır. Yurtdışı kargo teslimatı aksi belirtilinceye kadar yoktur.
  13. Kargo ücreti, belli bir meblağda yapılan alışverişe kadar müşteri tarafından karşılanır. Bu meblağ müşteri alışveriş yaptığında faturasına yansıtılacaktır.
  14. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bilgi@kandazlar.com adresine yazarak, durum Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti.'ne bildirilebilir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak bizimle irtibat kurularak bize ulaştırılmalıdır. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti., en kısa sürede sorunu gidererek siparisin yeniden ulaştırılmasını sağlayacaktır.
  15. Genel olarak satın aldığınız eserleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürün ambalajları herhangi bir hasar görmeden (yırtılma, ambalajı atma, koruyucu bantların çıkarılması vb.), teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. (İade ile ilgili konular için aşağıda yer alan "İade Şartları"nı okuyabilirsiniz.)
  16. Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. web sitesinden alışveriş yapan gerçek veya tüzel kişiler yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

      İADE ŞARTLARI

   1. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
   2. İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.
   3. Ürünlerde ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve eserin müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde eser iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
   4. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici veya tedarikçi firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
   5. 7 günlük süre içinde yapılan iadelerde gönderi bedeli müşteriye aittir.


Kandazlar Organik Tarım Ve Helal Gıda Ürünleri Paz. San.Tic. Ltd. Şti. ve Tic. A.Ş.