uri->segment(1)=="odeme") { ?>

Hakkımızda


Kandazlar Organik Tarım ve Helal Gıda Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti, 1999 yılında İstanbul Fatih’te küçük çaplı bir üretim tesisiyle işe başladı. Kuru yolum tavuk tercih edenlerin yoğun ilgi ve alakasıyla karşılaşan Kandazlar, üretim tesisini daha da geliştirerek modern kesim ve yolum sistemini kurdu.

2006 yılında ülkemizde kuş gribinin yaşandığı günlerde dahi müşterilerinin güvenini koruyan ve daha büyük talep gören Kandazlar, üretim tesislerini Adapazarı – Taraklı’ya taşıdı. Daha modern ve günlük 10 ton kapasiteli modern tesis sayesinde İstanbul dışından gelen talepleri de karşılama yoluna gitti.

Kandazlar Organik Tarım ve Helal Gıda Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti, bugün İstanbul başta olmak üzere Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinde satış noktaları kurarak müşterilerinin yoğun taleplerini karşılamaya çalışmaktadır.

Sağlıklı ve helal kesim sisteminden taviz vermeden üretim kapasitesini her geçen gün artıran Kandazlar, kuru yolum tavukçulukta Türkiye’nin önemli markaları arasında yerini almış lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.